Wróć do realizacji

Tymczasowa droga dojazdowa

Zadanie

Firma recyklingowa potrzebowała wykonać drogę wewnętrzną, która umożliwi bezpieczny transport ciężarówek z surowcami. Ważne było, aby droga była wykonana z trwałych materiałów, umożliwiała bezpieczny ruch i nie była źródłem zagrożenia dla pracowników.

Rozwiązanie

By szybko i łatwo stworzyć drogę, postanowiono wykorzystać płyty drogowe z tworzywa ROAD SYSTEM 200. Dzięki temu nie było potrzeby przygotowywania gruntu, poza usunięciem nierówności. Płyty drogowe zostały połączone ze sobą w sposób umożliwiający równomierne rozłożenie obciążenia za pomocą łączników ROAD SYSTEM LINK 200.

Rezultat

Droga wykonana z płyt ROAD SYSTEM 200 okazała się skutecznym rozwiązaniem. Codziennie kilka pojazdów, w tym nawet 40-tonowych ciężarówek, przejeżdża po niej bez żadnego problemu. Płyty okazały się wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowymi zaletami płyt drogowych z tworzywa są ich łatwość w montażu i demontażu, a także niskie koszty eksploatacji i konserwacji. A w razie potrzeby, można je przenieść i wykorzystać w innym miejscu na terenie firmy.

Wykorzystane materiały
ROAD SYSTEM 200

Sprawdź gdzie jeszcze możesz użyć płyt ROAD SYSTEM

Formularz

Nie wiesz, który produkt zastosować?
Wypełnij formularz,
a otrzymasz niezobowiązującą wycenę

przejdz do formularza