Masz pytanie?

Produkt

Jaki produkt wybrać?

Zalecamy zastosowanie płyty ROAD SYSTEM 125 do ruchu pieszego i kołowego dla lekkich pojazdów (do 3,5t). Jeśli ma odbywać się ruch ciężarowy, wówczas zalecamy płytę ROAD SYSTEM 200. Płyty drogowe ROAD SYSTEM 400 sprostają największym obciążeniom. Doskonale sprawdzą się przy budowie farm wiatrowych, na drogach dojazdowych na budowę, na potrzeby wojska. Jeśli masz wątpliwości jaki produkt wybrać, opisz co zamierzasz wykonać i jaki ruch będzie się odbywał. Skontaktuj się z nami – z chęcią przygotujemy kompleksową ofertę.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową pod adresem info@roadsystem.eu

Czy można spersonalizować płyty?

Istnieje możliwość wytłoczenia na płycie nazwy firmy i logo. Na indywidualne zapytanie prześlemy dodatkowe informacje i warunki wykonania.

Dostawa i płatność

Jaki jest czas realizacji?

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie lub przesłania potwierdzenia wykonania przelewu.

Jakie są metody płatności?

Zamówienie możesz opłacić przelewem bankowym na podstawie faktury pro forma.

Jak dostarczamy płyty?

Jest to kwestia indywidualna – mniejsze ilości wysyłamy na paletach o wymiarach 1,2x1,8 m spedycją JAS-FBG – autem z windą. W przypadku większych zamówień organizujemy dedykowane transporty.

Co jest potrzebne do rozładunku?

Na miejscu rozładunku potrzebny jest wózek widłowy lub koparko-ładowarka. Przy małych ilościach można również rozładować płyty ręcznie. Podczas składania zamówienia koniecznie poinformuj nas czy posiadasz wymagany sprzęt.

Montaż

Czy muszę wykonać podbudowę?

Nie, płyty drogowe układa się bezpośrednio na wyrównanym gruncie. Dla zabezpieczenia przed pobrudzeniem, błotem płyty można układać na geowłókninie. Przy intensywnym użytkowaniu drogi tymczasowej, na słabym gruncie rodzimym oraz grząskich terenach, grunt może wymagać wykonania kilku cm podsypki z klińca.

Co jest potrzebne do montażu?

Do montażu nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. Płyty wystarczy ułożyć i połączyć ze sobą specjalnymi łącznikami, wyposażonymi w dwa otwory na śruby.

Ile łączników zastosować?

Ilość łączników zależy od sposobu montażu. W zależności od modelu płyta ma 10 -12 otworów na dedykowane łączniki. Potrzebną liczbę płyt i łączników możesz sprawdzić za pomocą kalkulatora

Czy zachować dylatację?

Płyty należy układać zachowując odstęp 3-5 cm od innych nawierzchni (krawężników, słupków). Na łączeniu płyt, funkcję dylatacyjną spełnia łącznik, wyposażony w swojej konstrukcji w dodatkową przestrzeń na rozprężanie i kurczenie się tworzywa.
Formularz

Nie wiesz, który produkt zastosować?
Wypełnij formularz,
a otrzymasz niezobowiązującą wycenę

przejdz do formularza