Szybki montaż

Powierzchnia jednej płyty to 2,16 lub 2,88 m2 (w zależności od modelu). Duży format płyty zapewnia ułożenie sporych nawierzchni
w krótkim czasie. Płyty najlepiej układać
w zespołach dwuosobowych.

Ekonomiczny transport

Transport płyt nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do przewozu
i rozładunku – na miejscu dostawy wystarczy wózek widłowy lub koparko-ładowarka.
Płyty mogą zostać dostarczone również autem z windą.

Niska waga

W zależności od przeznaczenia, płyta waży
27 / 37 / 85 kg co znaczy że do jej montażu nie jest wymagany specjalny sprzęt. Płyty mogą być swobodnie przenoszone przez dwie osoby.

Mnogość zastosowań

Płyty mogą być zastosowane zarówno
w przemyśle, miejscach użyteczności publicznej jak i do użytku prywatnego. Można umocnić tymczasowe drogi, parkingi i place. Nadają się również w miejsca przeznaczone dla ruchu pieszego, podczas organizacji imprez sportowych, imprez czy eventów.

Dwustronny montaż

Płyty mają wypustki na całej swojej powierzchni. Ich wysokość różni się od siebie w zależności od strony produktu. Dzięki temu te same płyty można dostosować do ruchu pieszego (niższe wypustki) lub ruchu kołowego aby zabezpieczyć przed ślizganiem kół (wyższe).

Nadają się do ponownego recyklingu

Można je przetworzyć, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Tworzywo, z którego wykonane są płyty może zostać ponownie wykorzystane w innym produkcie, dzięki czemu można dać im „drugie życie”.

Możliwość wielokrotnego zastosowania

Łatwo można je przenieść w inne miejsce, wystarczy odkręcić śruby i wyjąć łączniki.
Nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt, by zamontować je ponownie. Są łatwe
w transporcie i ponownym montażu.

Minimalizują deformacje gruntu

Bardzo łatwo dostosowują się do nawierzchni, wyrównując wszelkie nierówności. Pełnią również funkcję ochronną dla podłoża, by podczas użytkowania nie uległo zniszczeniu.

Grubość płyty

Płyty w zależności od modelu mają 1,25 i 2 cm i 4 cm grubości ( z wypustkami odpowiednio 2, 3 i 4,3 cm), przez co zapewniają komfortowy wjazd nawet specjalistycznym sprzętem budowlanym.

Podnoszą komfort pracy

Są bardzo wygodne zarówno w montażu/demontażu jak i użytkowaniu. Dwustronna konstrukcja płyt została zaprojektowana z uwzględnieniem wysokości wypustek antypoślizgowych – niższych dla wygody ruchu pieszego i wyższych dla zwiększenia bezpieczeństwa ruchu pojazdów kołowych.

Redukcja błota

Specjalna konstrukcja wypustek antypoślizgowych sprawia, że błoto nie przylega do kół pojazdów. Układając płyty powierzchnią przeznaczoną dla ruchu kołowego do góry, niwelujemy problem gromadzącego się błota i poślizgu kół.

Formularz

Nie wiesz, który produkt zastosować?
Wypełnij formularz,
a otrzymasz niezobowiązującą wycenę

przejdz do formularza