Wróć do realizacji

Tymczasowe ścieżki piesze podczas robót budowlanych

Zadanie

Podczas prowadzenia robót budowlanych na drogach, chodnikach i placach często dochodzi do zamknięcia lub ograniczenia ruchu. W takiej sytuacji potrzebne są tymczasowe drogi, która umożliwią bezpieczny i swobodny ruch. W szczególności dotyczy to ruchu pieszych, którzy muszą korzystać z chodników lub jezdni. Aby zapewnić bezpieczną drogę, konieczne jest wyznaczenie tymczasowej ścieżki pieszej, która będzie prowadzić wokół prowadzonych robót budowlanych.

Rozwiązanie

Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest montowanie tymczasowych płyt drogowych z tworzywa sztucznego. Płyty te są lekkie, łatwe w montażu i demontażu, a jednocześnie wytrzymałe i bezpieczne. Płyty drogowe z tworzywa sztucznego są odporne na wilgoć, co pozwala na ich stosowanie również w trudnych warunkach pogodowych. Ich zastosowanie pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu, którym jest konieczność wyznaczenia tymczasowej drogi.

Rezultat

Dzięki zastosowaniu płyt drogowych z tworzywa powstaje szybka, tania i bezpieczna tymczasowa ścieżka, która zapewnia bezpieczny i wygodny ruch pieszych, a jednocześnie pozwola na prowadzenie robót budowlanych w sposób ciągły i bez zakłóceń.

Wykorzystane materiały
ROAD SYSTEM 125 | ROAD SYSTEM 200

Sprawdź gdzie jeszcze możesz użyć płyt ROAD SYSTEM

Formularz

Nie wiesz, który produkt zastosować?
Wypełnij formularz,
a otrzymasz niezobowiązującą wycenę

przejdz do formularza