Wróć do realizacji

Event na plaży – tymczasowa ścieżka

Zadanie

Organizacja imprez na plaży, takich jak koncerty, festiwale czy konferencje, wymaga stworzenia tymczasowej drogi lub ścieżki, by ułatwić poruszanie się uczestników imprezy oraz przewiezienie niezbędnych elementów (np. części hal namiotowych). Piasek często utrudnia chodzenie i korzystanie z przestrzeni, szczególnie gdy jest mokry, lub gdy trzeba nosić ciężkie przedmioty, takie jak stoły, krzesła czy sprzęt muzyczny.

Rozwiązanie

Najlepszym sposobem na utworzenie tymczasowej ścieżki na plaży, było zastosowanie płyt drogowych ROAD SYSTEM 200. Są lekkie i łatwe w montażu, a ich elastyczność pozwala na dostosowanie się do niewielkich nierówności podłoża. Wypustki na ich powierzchni zabezpieczają przed poślizgnięciem się, co zapewnia bezpieczeństwo dla uczestników imprezy. Są to bardzo wytrzymałe i trwałe płyty, które mogą wytrzymać dużą wagę, a także są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy słońce.

Rezultat

Zastosowanie płyt drogowych ROAD SYSTEM 200 pozwoliło na szybkie, tanie i bezpieczne stworzenie drogi na plażę, co ułatwiło poruszanie się uczestników imprezy oraz przewiezienie niezbędnego sprzętu. Wytrzymałe i elastyczne płyty, które doskonale sprawdziły się w trudnych warunkach mogą być wykorzystywane wielokrotnie, co stanowi oszczędność dla organizatorów.

Wykorzystane materiały
ROAD SYSTEM 200

Sprawdź gdzie jeszcze możesz użyć płyt ROAD SYSTEM

Formularz

Nie wiesz, który produkt zastosować?
Wypełnij formularz,
a otrzymasz niezobowiązującą wycenę

przejdz do formularza